Ücretsiz keşif için hemen arayın!

444 5 442

Ücretsiz keşif için hemen arayın!

444 5 442


Prosegur'da "taahhüt yok!"

Mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz için Prosegur Alarm'ın güvenli dünyasına katılın diye bağlayıcı sözleşmeleri kaldırdık! Türkiye’de de taahhütsüz hizmet vermektedir. Prosegur Alarm, sizi sözleşmelerle değil, iyi hizmetle kendine bağlar.


Görüntülü Hareket Dedektörü

Gece Görüş Kameralı Hareket Dedektörü ile asılsız alarmlara son veriyor. Üstelik gece ya da gündüz fark etmeksizin yüksek çözünürlüklü görüntü elde edebilir, Smart App üzerinden görüntü talebinde bulunabilirsiniz. 


Kişiselleştirilmiş Müşteri Hizmetleri

5 kıtada 24 ülkede, 2 milyondan fazla insana en kapsamlı güvenlik hizmetini veren Prosegur Alarm’da herhangi bir talep ya da şikayetiniz çözülene kadar sadece tek bir müşteri temsilcisi ile muhatap olursunuz. 


Smart App

Nerede olursanız olun, Prosegur Smart App sayesinde, alarm sisteminize dair her şey elinizin altında! örneğin; internete bağlı mobil cihazınızı kullanarak alarm sisteminizi uzaktan yönetebilir ve dilediğiniz zaman ev veya iş yerinizden görüntü alabilirsiniz.

 

 

Prosegur Alarm'da taahhüt yok! 
Mecbır olduğunuz için değil, memnun olduğunuz için Prosegur Alarm'!

 

Smart App ile mobil cihazınızı kullanarak alarm sisteminizi uzaktan yönetebilir ve dilediğiniz zaman ev veya iş yerinizden görüntü alabilirsiniz.

 

Prosegur Alarm, Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleriyle, müşterilerinin beklentilerine uygun çözümler üreten bir dünya markasıdır.  

 

Görüntülü Hareket Dedektörü’nün ev veya iş yerinizden aldığı yüksek kaliteli görüntüleri Smart App'le dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz.