Prosegur İş Yeri Yangın Alarm Sistemleri ile yatırımlarınızı yangına karşı koruyun!

Dünya genelinde 2 milyondan fazla insana 175 binden fazla çalışanıyla 40 yıldan uzun süredir kusursuz koruma hizmeti sunan Prosegur, “eksiksiz güvenlik” ilkesiyle standart alarm sisteminin içinde yangın sistemi ve dedektörleri ile yatırımlarınıza için eksiksiz bir koruma sağlar.

İş yeri yangın alarm sistemi ile 365 gün 24 saat kesintisiz koruma sağlayan Prosegur, iş yerinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini algılayarak Prosegur Alarm Merkezi’ni anında bilgilendirir. Herhangi bir acil durumla karşılaşılması halinde Prosegur Alarm Merkezi sizi veya aranmasını istediğiniz yakınlarınıza ulaşarak bilgilendirme yapar. Eş zamanlı olarak iş yerinizden alınan alarm durumuna ait görüntüler de Prosegur Alarm Merkezi’ne ulaşır. Tehlikenin teyit edilmesi halinde Prosegur, itfaiyeyi hemen iş yerinize yönlendirir.

Yangın tehlikesine karşı önleminizi alın!

İş yerinizde çıkabilecek yangınları henüz başlangıç aşamasındayken tespit eden Prosegur iş yeri yangın alarm sistemleri, hem mekanda bulunanları hem de malınızı korumak amacıyla en kısa sürede gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber verir.

Alevi, ısıyı ve dumanı en kısa sürede sezen Prosegur iş yeri alarm sistemi, oluşabilecek herhangi bir yangın durumunda insan hayatının korunması ve işletme bünyesindeki tüm demirbaş ve ticari varlıkların yangını en az hasarla atlatması için çalışır.

Siz, çalışanlarınız ve yatırımınız İş Yeri Yangın Alarm Sistemleri ile güvence altında!

Prosegur, her iş yerinin güvenlik ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş çözümler ve sistemler önerir. Müşteri odaklı bir anlayışla çalışan Prosegur, iş yerinizi sadece hırsızlardan korumak ile kalmayacak, yangın, gaz kaçağı, panik ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da; emniyet, itfaiye ve ambulansın iş yerinize yönlendirilmesini sağlayarak erken müdahale sağlanmasına yardımcı olur.

İş Yeri Yangın Alarm Sistemleri nasıl çalışır?

Olası bir yangını henüz başlangıç aşamasındayken tespit eden Prosegur iş yeri yangın sistemleri, size ve itfaiyeye haber vererek olaya anında müdahale edilmesini sağlar. Prosegur iş yeri yangın sistemleri, yangın ihtimalini asgariye indirmek ve yangın esnasında can ve mal kaybının önüne geçmek hedefiyle geliştirilmiştir.

Güvenlik İhtiyacınıza Uygun Sistem

İş yeri yangın sistemlerinin önceliği yangının kaynağını tespit ederek mümkün olan en kısada söndürülmesini sağlamaktır. Yangına karşı son derece hassas olan İş Yeri Yangın Sistemleri, iş yerinizdeki ani ısı ve duman değişikliklerini tespit ederek Prosegur Alarm Merkezi’ne uyarı göndererek çalışmaktadır. Böylece henüz yangın başlamadan uyarı sistemi devreye girer ve hiçbir kaybın yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemlerin alınmasına imkan sağlanır. Prosegur Alarm Merkezi, hemen sizinle irtibata geçerek tehlikeyi teyit eder ve ihtiyaç duyulması halinde itfaiyeyi iş yerinize yönlendirir. Böylece iş yerinizdeki alarm sisteminiz kurulu olmasa dahi Prosegur Alarm Sistemleri ile yangın tehlikesi karşısında korunmuş olursunuz.

 

Her hırsız aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.