İş Yeri Panik Butonu ile tek tuşla Polis, İtfaiye ve Ambulans kapınızda!

Her an elinizin altında bulunan Prosegur Panik Butonu ile sadece tek bir tuşa basarak ambulans, polis ve itfaiye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Panik butonu, herhangi bir zamanda sadece bir tek tuşa basarak yardım istemenize olanak tanır. Prosegur Panik Butonu, maruz kaldığınız ya da kalacağınızı düşündüğünüz şiddet eylemi girişimi, gasp, hırsızlık, alan ihlali, tehdit, zorlama gibi durumlarda devreye sokmanız halinde kolluk kuvvetlerini evinize yönlendirerek güvenliğinizi sağlar.

Prosegur Panik Butonu ile ambulans, polis ve itfaiye ihtiyacınızı tek bir tuşa basarak karşılayabilirsiniz. Panik Butonu, sebebi ne olursa olsun tehdit altında olduğunuz herhangi bir anda tek tuşla ilgili kolluk kuvvetlerinden yardım istemenize olanak sağlar. Bu sayede maruz kaldığınız veya kalacağınızı düşündüğünüz gasp, hırsızlık, tehdit ve zorlama gibi şiddet girişimleri karşısında, Prosegur kolluk kuvvetlerini iş yerinize yönlendirerek sizin, çalışanlarınızın ve iş yerinizin güvenliğini sağlar.


Panik butonu nedir?

Panik Butonu tehdit, soygun, hırsızlık ve sağlık gibi herhangi bir olumsuz durum karşısında kullanıcısının alarm merkezi veya yakınlarına haber verdiği bir güvenlik durumudur.

Panik butonu her zaman yanınızda taşımanıza olanak sağlayacak ebatta veya şifre ya da kontrol paneli üzerinde yer alabilir.

Panik anında butona basılarak Alarm İzleme Merkezi’ndeki görevlilere anında sinyal gönderilir. Kullanıcının o anda bulunduğu adres ve koordinat belirlenerek ilgili birimler yönlendirilir. Böylece panik anında hatırlayamayacağınız tüm numaralara tek bir tuşla ulaşabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Acil Sağlık Alarmı hakkında detaylı bilgileri 444 5 442 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

 

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.