Prosegur İş Yeri Hırsız Alarmı ile hırsızlara karşı güvendesiniz!

Dünya genelinde 2 milyondan fazla kişinin güvenliğini sağlayan Prosegur, iş yeri sahiplerine sunduğu İş Yeri Hırsız Alarmı ile iş yerinize izinsiz giriş ihtimalini ortadan kaldırır. İleri teknoloji altyapısı, kalite ürün ve hizmet anlayışı ile Prosegur, sizin ve çalışanlarınızın emeğini, yatırımınızı koruyarak mal kaybının önüne geçer, geleceğinizi güvence altına alır. Ayrıca hırsızlara karşı caydırıcı önlemler sunar. 

Prosegur İş Yeri Hırsız Alarmı nasıl çalışır?

Prosegur İş Yeri Hırsız Alarmı, iş yerinize izinsiz bir giriş olduğunu algıladığında devreye girerek anında Prosegur Alarm Merkezi’ni bilgilendirir. Prosegur Alarm Merkezi de sizi arayarak tehdidi teyit eder ve gerekli durumlarda kolluk güçlerini evinize yönlendirir.

Herhangi bir tehdidin görüntüsünü Gece Görüş Kameralı Hareket Dedektörü sayesinde Smart App üzerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüleyebilirsiniz.

Gece Görüş Kameralı Hareket Dedektörü sayesinde tehdit anının görüntüsüne Prosegur Smart App üzerinden saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Ayrıca harici sirenler ve dış mekan tabelası sayesinde Prosegur, iş yerinize girmeyi düşünen kötü amaçlı insanlara karşı caydırıcılık sağlar. İş Yeri Hırsız Alarmı hakkında detaylı bilgi almak için; 444 5 442

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.