Prosegur İş Yeri Güvenlik Kamerası ile yatırımlarınız ve geleceğiniz güvende!

İş yerinde ihtiyaç duyduğunuz güvenlik sistemine Prosegur İş Yeri Güvenlik Kamera Sistemleri ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Prosegur Smart App ile güvenlik kameranızı ya da kameralarınızı dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden cep telefonunuzdan kontrol edebildiğiniz gibi güvenlik kameralarınızı webüzerinden de kontrol edebilirsiniz.

İş yerinizin güvenliği veya güvenlik kameraları ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına 444 5 442 numaralı telefonu arayarak ya da Prosegur Smart App uygulamasını kullanarak ulaşabilirsiniz.

İş yerinizin için ihtiyaç duyduğunuz güvenlik kamera sistemlerine Prosegur’un sunduğu kiralama modeliyle sahip olabilirsiniz.

İş Yeri Güvenlik Kamerası Hakkında Sık Sorulan Sorular

Prosegur Güvenlik Kamerası Kayıtları Nerede Saklanıyor?

Prosegur, diğer firmaların kullandıkları bulut siteminden farklı olarak, güvenlik kamerası kayıtlarınızı sizin mekânınızda tutar. Dünyanın neresine giderseniz gidin, Prosegur güvenlik kamerası kayıtlarını bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarınızdan anbean görüntüleyebilirsiniz.

Prosegur İş Yeri Güvenlik Kameraları Bulut Sistemi Kullanıyor mu?

Bulut kayıt sistemlerinde sıkça yaşanan “saklama kapasitesi, kalite problemleri, sınırlı kamera sayısı” (bulut kamera kayıt sistemleri sadece 1-2 kameraya destek verebilmektedir) gibi problemler, Prosegur iş yeri güvenlik kameralarında yaşanmaz. Dilerseniz yine de iş yeri güvenlik kamerası kayıtlarını bulut sisteminde yedekleyebilirsiniz.

Prosegur İş Yeri Güvenlik Kameralarından Yüksek Çözünürlüklü görüntü alabilir miyim?

İhtiyacınız olan tüm detaylara Prosegur kamera sistemlerinin yüksek çözünürlüklü görüntü ve kayıt imkanıyla ulaşabilirsiniz.

Prosegur İş Yeri Güvenlik Kameralarını Prosegur Smart App ile Yönetebilir miyim?

Prosegur iş yeri güvenlik kamera sistemlerine cep telefonunuzdan yapacağınız tek bir dokunuşla bağlanma imkanı sunuyor. Böylece olan biteni güvenlik kamerasından anbean takip edebilir, dilerseniz geçmiş kayıtları izleyebilirsiniz. Prosegur Smart App sayesinde nerede olursanız olun, güvenlik kamerası kayıtlarına 7/24 ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Prosegur iş yeri kamera sistemlerini Smart Web (Müşteri Portalı) üzerinden de canlı olarak takip edebilirsiniz.

Akıllı telefonlar ve web üzerinden iş yerinizi canlı olarak izleme imkanı sunan Prosegur iş yeri kamera sistemleri, kaydetme özelliğiyle de hiçbir anı kaçırmanıza izin vermeyerek sonradan izleme fırsatı sunuyor.

 

 

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.