Prosegur İş Yeri Alarm Sistemleri ile siz, çalışanlarınız ve yatırımınız güvendesiniz!

Prosegur İş Yeri Alarm Sistemleri; hırsızlık girişimlerine, yangın riskine, gaz kaçağının yaratacağı tehlikelere, su baskınlarına ve sağlık konusundaki acil ihtiyaçlarınız için çözüm sunar; sizin ve çalışanlarınızın huzur ve güven içerisinde hayatına devam etmesini sağlar.

İş Yeri Alarm Sistemleri hangi hizmetleri kapsamaktadır?

  • İş yeri hırsız alarmı
  • İş yeri gaz kaçağı alarmı
  • İş yeri su baskını alarmı
  • İş yeri acil sağlık alarmı
  • İş yeri panik butonu

Prosegur İş Yeri Alarm Sistemleri’nin farkı nedir?

Prosegur, yer aldığı tüm ülkelerde “taahhütsüz” hizmet sunar. Bu yüzden mottomuz şudur; ““mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz için Prosegur.”

Güvenlikte dünya lideri Prosegur, hizmet verdiği tüm müşterilerine “Kişiselleştirilmiş Müşteri Hizmetleri” deneyimi sunar. Prosegur Alarm Merkezi’ni herhangi bir talep ya da şikayet için aradığınızda, talep ve şikayetiniz giderilene kadar tek bir müşteri temsilcisi ile muhatap olursunuz.

Gece ya da gündüz fark etmeksizin yüksek çözünürlüklü görüntü alabileceğiniz Gece Görüş Kameralı Hareket Dedektörü, iş yerinizde herhangi bir tehlike algıladığında kayda geçer. Böylece sizin ve kolluk güçlerinin gereksiz yere meşgul edilmesinin önüne geçilir. İsterseniz siz de Smart App üzerinden istediğiniz zaman görüntü talebinde bulunabilirsiniz.

Prosegur İş Yeri Alarm Sistemleri internetiniz, elektriğiniz kesildiğinde dahi güvendesiniz. Prosegur Alarm Sistemi’nde çift iletişim yolu olan Anti-Jammer özelliği bulunmaktadır. Bu sayede kontrol ünitesinin GPRS sinyali jammer ile engellense dahi alarm sisteminiz ikinci iletişim yolunuz olan network üzerinden sinyal göndermeye devam eder. Ayrıca kablosuz dedektörlerin panel ile olan bağlantısı kesilmeye çalışılırsa, alarm sistemi bunu da algılar ve alarm merkezine sinyal gönderir.

Prosegur, sunduğu Anti-Sabotaj özelliği ile elektriğiniz kesilse dahi alarm sisteminiz çalışmaya devam eder. Bilinen alarm sistemlerinin farklı olarak, Prosegur Alarm Sistemi'nde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasına sebep olan yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur.

Prosegur İş Yeri Alarm Sistemleri’nin diğer özellikleri nelerdir?

Yangın, gaz kaçağı ve su baskını gibi güvenliğinizi tehdit edecek pek çok duruma karşı iş yerinizi koruma altına alır.

Herhangi bir tehdit söz konusu olduğu Panik Butonu sayesinde tek tuşa basarak yardım istemenize imkan sağlar.

Herhangi bir tehdit anında şifre paneliniz üzerinden sessiz alarmınızı aktif edebilirsiniz. Böylece alarm sisteminiz ses çıkarmadan sadece sinyal gönderir.

Prosegur Smart App sayesinde internete bağlı mobil cihazlarınız ile alarm sisteminizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden iş yerinizin görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

 

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.