Prosegur Acil Sağlık Alarmı ile sizin ve çalışanlarınızın tek tuşla yanınızdayız!

Prosegur İş Yeri Acil Sağlık Alarmı, sizin ve çalışanlarınızın karşılaştıkları ya da karşılacakları tüm acil sağlık ihtiyaçlarında hemen yanınızda. İş yeri çalışanlarınızın acil tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyduklarında veya kendilerini sağlık açısından tehdit altında gördüklerinde Prosegur İş Yeri Acil Sağlık Alarmı ile tek bir tuşa basarak ambulans ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

İhtiyaç halinde Prosegur İş Yeri Acil Sağlık Alarmı kullanıldığında, Prosegur Alarm Merkezi acil durum çağrısını alır almaz iş yerinize ambulans yönlendirmesi yapar.

Kaza ya da Acil Sağlık Sorunlarınızda Acil Sağlık Alarmı yanınızda!

İş yerinde aniden karşılaşılabilinecek acil tıbbi müdahale ihtiyacı ya da kişinin kendisini tıbbi tehlike altında hissettiği durumlarda kullanılan Acil Sağlık Alarmı, kullanıcıları zaman kaybetmeden sağlık hizmetiyle buluşturmaktadır. İş yerinde meydana gelebilecek sağlık sorunları ve kazalarda kurtarıcı niteliğindedir.

Büyük tehlikeleri Acil Sağlık Alarmı ile önleyebilirsiniz!

7/24 devrede olan bir diğer hizmet olan Acil Sağlık Alarmı ile acil sağlık durumlarınızda şifre paneli üzerinde yer alan buton yardımıyla en yakın ambulansın adresinize yönlendirilmesi sağlanır. Acil Sağlık Alarmı, uzaktan kumanda ürünümüzle de entegre çalışmaktadır.

İş Yeri Acil Sağlık Alarmı hakkında 444 5 442 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.