icon_7


Kişiselleştirilmiş Çözümler


Her iş yerinin güvenlik açıkları farklı noktalardadır. Prosegur, bu güvenlik açıklarını tespit eder ve iş yerinize özel çözümler sunar.

icon_6


365 Gün 24 Saat


Her an yardıma hazır 160 bini aşkın çalışanıyla Prosegur, size ve sevdiklerinize kesintisiz koruma sağlar.

tam_koruma_2


Prosegur Tam Koruma


Kusursuz bir korumaya sahip olmanızı sağlayan tüm bileşenler, Prosegur Tam Koruma ile bir arada.

 

 

İş Yerlerinde Eksiksiz Güvenlik

Alarm sisteminiz 365 gün 24 saat boyunca iş yerinizi hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını gibi olumsuz durumlardan korur, tıbbi ihtiyaç durumunda saniyeler içerisinde ilk yardım ekiplerine haber verir.

Herhangi bir alarm durumunda sistem devreye girer ve özel video dedektörlerinin kaydettiği görüntüleri anlık olarak Prosegur Alarm Merkezi'ne iletir. Prosegur, bu görüntüler aracılığıyla, herhangi bir olumsuz durum olup olmadığı anında tespit eder.

Olumsuz bir durum tespit edilmesi halinde ise Prosegur, saniyeler içerisinde durumu size ve güvenlik güçlerine bildirir ve olayın takibini yapar.

 

Anti Jammer

Prosegur Alarm Sistemi, çift iletişim yoluna sahiptir. Kontrol ünitesinin GPRS sinyali jammer ile engellense bile alarm sistemi, ikinci iletişim yolu olan network üzerinden sinyal göndermeye devam eder. Ayrıca kablosuz dedektörlerin panel ile iletişimi kesilmeye çalışılırsa, alarm sistemi bunu algılar ve Prosegur Alarm Merkezi’ne sinyal gönderir.

 

Anti Sabotaj

Bilindik alarm sistemlerinin aksine, Prosegur Alarm Sistemi'nde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur.

tam_koruma

icon_2


Dünyayı koruyan Prosegur, hırsız vb. kötü niyetli kişilerin iş yerinize izinsiz giriş ihtimalini ortadan kaldırır.

icon_1


Yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi güvenliğinizi tehdit eden birçok unsura karşı iş yeriniz tamamen koruma altında olur.

icon_6


Herhangi bir tehdit söz konusu olduğunda, şifre paneliniz üzerinden sessiz alarmınızı aktif hale getirebilirsiniz. Alarm sisteminiz ses çıkarmaz, sadece sinyal gönderir.

icon_5


Dış mekân tabelası, herhangi bir amaçla iş yerinize girmeyi düşünen kötü niyetli insanlara karşı caydırıcılık sağlar.

icon_4


Panik butonu, herhangi bir zamanda sadece bir tek tuşa basarak yardım istemenize olanak tanır.

icon_3


Prosegur Smart App'le, alarm sisteminize dair her şeyi dilediğiniz an dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

 

Alarm Sisteminiz Her An Elinizin Altında

Prosegur Smart App sayesinde, internete bağlı mobil cihazlarınız ile alarm sisteminizi uzaktan yönetilebilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde iş yerinizden görüntü alabilirsiniz.

 

Güvenlik İhtiyacınıza Uygun Sistem 

Prosegur, her iş yerinin güvenlik ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş çözümler ve sistemler önerir.

Son Teknoloji Ürünler

Güvenliğin ciddi bir konu olduğunu bilen Prosegur, sadece uzman teknisyenler ile çalışır ve son teknoloji güvenlik araçlarını kullanır.