Hırsız Alarmı ile evinizi ve iş yerinizi hırsızlara karşı koruyun!

5 kıtada 24 ülkede milyonlarca kişinin güvenliğini sağlayan Prosegur Alarm, evinizi ve iş yerinizi hırsızlara karşı korur! Gelişmiş teknolojik altyapısı, sunduğu kalite ürün ve hizmet ile Prosegur, hızla artış gösteren soygun ve hırsızlık oranlarının karşı mal kaybının ya da travma ile sonlanacak tatsız durumların önüne geçebilmek için caydırıcı önlemler sunmaktadır.

Hırsız Alarmı nasıl çalışır?

Prosegur Hırsız Alarmı, evinize izinsiz bir giriş olduğunu algıladığında devreye girerek anında Prosegur Alarm Merkezi’ni bilgilendirir. Prosegur Alarm Merkezi de hem görüntülü hareket dedektörleri sayesinde hem de sizi arayarak tehdidi teyit eder ve gerekli durumlarda kolluk güçlerini evinize yönlendirir.

Gece Görüş Kameralı Hareket Dedektörü sayesinde tehdit anının videosunu Smart App üzerinden dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Prosegur Smart App, saniyeler içerisinde olayın görüntüsünü cep telefonunuza iletir. Ayrıca harici sirenler ve dış mekân tabelası da herhangi bir amaçla evinize girmeyi düşünen kötü niyetli insanlara karşı caydırıcılık sağlar. Ev Hırsız Alarmı ile detaylı bilgi almak için; 444 5 442

Prosegur Alarm ne gibi avantajlar sunuyor?

  • Prosegur Alarm Merkezi, herhangi bir uyarı durumunda 10 saniye içerisinde alarma müdahale eder, alarmın gerçekliğini doğrular ve gerektiği durumda size ve emniyet birimlerine bilgilendirme yapar.

  • Sistemi kullandığınız süre boyunca aylık abonelik bedeli dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Smart App uygulaması, limitsiz teknik servis hizmeti, sınırsız ürün garantisi, alarm haber alma hizmetleri ve sınırsız çağrı merkezi desteği hizmet kapsamındadır.

  • Prosegur Alarm, en yüksek güvenlik ihtiyacı olan mekanlar için tasarlanmış seviye iki güvenlik sistemine sahiptir.

  • Prosegur Alarm'ın gece görüş kameralı hareket dedektörü, evinize veya iş yerinize yapılacak herhangi bir izinsiz giriş denemesini anında algılar ve alarmı doğrulamak için cep telefonunuza ve Prosegur Alarm Merkezi’ne 6 saniyelik bir video gönderir. Böylece sizi endişelendiren ve kolluk kuvvetlerini gereksiz yere meşgul eden asılsız alarmların önüne geçmiş olursunuz.

  • Smart App ile alarm sisteminizi dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.

  • Prosegur Alarm’ın tüm ürünleri kablosuzdur.

  • Prosegur Alarm sistemleri jammer saldırılarına karşı korunaklıdır.

  • Bilindik alarm sistemlerinin aksine, sadece Prosegur Alarm Sistemi'nde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur

  • Kişiselleştirilmiş Müşteri Hizmetleri sayesinde herhangi bir talep ve şikayetiniz olduğunda tek bir müşteri temsilcisi ile muhatap olursunuz.

  • Prosegur, 40 yıldan fazla güvenlik sektöründe faaliyet göstermekte olup, bugün 5 kıta ve 24 ülkede hizmet vermektedir.

Prosegur Ev Hırsız Alarmı için tıklayınız.
Prosegur İş Yeri Hırsız Alarmı için tıklayınız.

 

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.