Ev Yangın Alarm Sistemleri ile yangın tehlikesini ortadan kaldırın!

Dünya genelinde toplam 175 binden fazla çalışanıyla, 40 yıldan uzun süredir müşterilerine kusursuz koruma hizmeti sunan Prosegur, benimsediği “eksiksiz güvenlik” prensibi doğrultusunda standart alarm sisteminin içinde yangın algılama sistemi ile size ve sevdiklerinize eksiksiz koruma sağlar.

365 gün 24 saat TAM KORUMA sağlayan ve kullanıcılarına kişiselleştirilmiş çözümler sunan Prosegur, yangın alarm sistemi ile evinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini algılayarak Prosegur Alarm Merkezi’ni bilgilendirir. Prosegur Alarm Merkezi, sizi ya da sizin dışınızda acil durumlarda aranmasını istediğiniz yakınlarınızı arayarak bilgilendirme yapar. Aynı anda evinizden alarm durumuna ait görüntüler de Prosegur Alarm Merkezine ulaşır. Prosegur, tehlikenin teyit edilmesi durumunda hemen itfaiyeyi evinize yönlendirir.

Yangın başlamadan önleminizi alın!

Prosegur Ev Yangın Alarm Sistemleri, evinizde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit ederek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine  haber vermek amacıyla kurulan hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir. Alev, ısı ve duman varlığını sezen Prosegur alarm sistemi, insan hayatının korunmasını mekan bünyesindeki tüm demirbaş ve varlıkların asgari hasarla yangını atlatmasını sağlar.

Unutmayın; müşteri odaklı bir anlayışla çalışan birinci sınıf bir ekibe sahip ve stratejisi kişiye özel, kişiselleştirilmiş eksiksiz güvenlik hizmeti sunmak olan Prosegur, size ve sevdiklerinize eksiksiz koruma sağlar, 365 gün 24 saat boyunca sizi hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi olumsuz durumlara karşı korur; saldırı ya da kaza durumunda ilgili güvenlik birimlerine anında haber verir.

Ev Yangın Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Prosegur Ev Yangın sistemleri, olası bir yangın başlangıcını anında tespit ederek size ve kolluk güçlerine haber verir. Prosegur Ev Yangın Sistemleri, yangın olasılığını en aza indirme ve yangın sırasında can ve mal kaybını önleme hedefiyle geliştirilmiştir.

Ev Yangın Sistemleri’nin genel önceliği yangının kaynağının kısa sürede bulunarak söndürülmesidir. Ev Yangın Sistemleri, genel prensip olarak yangına karşı hassas, kablosuz dedektörler aracılığı ile yangın başlamadan, evinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark ederek Prosegur Alarm Merkezi’ne uyarı gönderme prensibi ile çalışmaktadır. Böylece yangın başlamadan uyarı sistemi çalışır, herhangi bir kaybın yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınmasına olanak sağlanır. Prosegur Alarm Merkezi, hemen size ulaşarak tehlikeyi teyit eder ve gerekli durumlarda itfaiyenin evinize yönlendirilmesini sağlar. Böylece evinizde kullandığınız alarm sisteminiz kurulu olmadığı durumlarda bile Prosegur Yangın Alarm Sistemleri ile yangına tehlikesine karşı koruma altında olursunuz.


 

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir!