Evinizi ve eşyalarınızı Prosegur Ev Su Baskını Alarmı ile koruyun!

Ev Su Baskını Alarmı, erken uyarı sistemi ile büyük hasara, can ya da mal kaybına yol açabilecek su baskını tehdidini ve evinizin sular altında kalmasını önler. Ev Su Baskını Alarmı ile su baskını tehlikesini ve riskini kendinizde, sevdiklerinizden ve evinizden uzak tutabilirsiniz.

Açık unutulan bir musluk, patlayan bir boru ya da sızıntılara karşı Prosegur Ev Su Baskını Alarmı, saniyeler içerisinde tehdidi Prosegur Alarm Merkezi’ne iletir. Alarm Merkezi, tehdidi teyit etmek amacıyla size ya da size ulaşılamaması durumunda yakınlarınıza haber verir. Tehdit gerçekse hemen ilgili kolluk güçlerini haberdar eder.

Ev Su Baskını Alarmı'nın avantajları neledir?

• Ev Su Baskını Alarmı kablosuzdur.

• Kablosuz su dedektörü, suyun varlığını algılar ve Prosegur Alarm Merkezini uyarır. Kullanıcılar Prosegur Smart App üzerinden de aynı uyarıdan haberdar olurlar.

• Ev Su Baskını Alarmı, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, sıcak su depoları, klima kondenzasyonu damlama tavası gibi aletlere yakın bir yerde su sızıntılarından ciddi hasar görebilecek alanlar için idealdir. Kullanının tercihine göre banyo ya da mutfaklara montajı yapılmaktadır.

Ev Su Baskını Alarmı hakkında 444 5 442 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.