Prosegur Ev Hırsız Alarmı ile hırsızlara geçit yok!

Dünyayı koruyan Prosegur, Hırsız Alarmı ile evinize izinsiz giriş ihtimalini ortadan kaldırır. Gelişmiş teknolojik altyapısı, sunduğu kalite ürün ve hizmet ile Prosegur, hızla artış gösteren soygun ve hırsızlık oranlarının karşı mal kaybının ya da travma ile sonlanacak tatsız durumların önüne geçebilmek için caydırıcı önlemler sunmaktadır.

Ev Hırsız Alarmı nasıl çalışır?

Prosegur Hırsız Alarmı, evinize izinsiz bir giriş olduğunu algıladığında devreye girerek anında Prosegur Alarm Merkezi’ni bilgilendirir. Prosegur Alarm Merkezi de hem görüntülü hareket dedektörleri sayesinde hem de sizi arayarak tehdidi teyit eder ve gerekli durumlarda kolluk güçlerini evinize yönlendirir.

Gece Görüş Kameralı Hareket Dedektörü sayesinde tehdit anının videosunu Smart App üzerinden dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Prosegur Smart App, saniyeler içerisinde olayın görüntüsünü cep telefonunuza iletir.

Ayrıca harici sirenler ve dış mekân tabelası da herhangi bir amaçla evinize girmeyi düşünen kötü niyetli insanlara karşı caydırıcılık sağlar. Ev Hırsız Alarmı ile detaylı bilgi almak için; 444 5 442

Milyonlarca kişinin neden Prosegur'u tercih ettiğiniz öğrenmek için tıklayın!
Diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız;

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.