Prosegur Ev Güvenlik Kamerası ile evinizde huzurlu ve güvende hissedeceksiniz!

Prosegur Ev Güvenlik Kamera Sistemleri ile evinizde ihtiyacınız olan güvenlik sistemine sahip olabilirsiniz. Prosegur Smart App ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden kontrol edebildiğiniz güvenlik kameralarınızı web üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Evinizin güvenliği ya da güvenlik kameraları ile alakalı olarak aklınıza takılan tüm bu soruların yanıtlarına Prosegur Smart App uygulaması üzerinden ya da 444 5 442 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Prosegur’un sunduğu kiralama modeliyle eviniz için ihtiyacınız olan güvenlik kamerası sistemlerine sahip olabilirsiniz. 

Prosegur Güvenlik Kamerası Kayıtları Nerede Tutuluyor?

Prosegur güvenlik kamera sistemleri piyasadaki bulut sistemlerinden farklı olarak, güvenlik kamerası kayıtlarınızı mekânınızda tutar. Prosegur güvenlik kamerası kayıtlarını mobil cihazlarınızdan veya bilgisayarınızdan dünyanın neresinde olursanız olun anlık görüntüleyebilirsiniz.

Prosegur Güvenlik Kamerası ve Bulut Sistemi

Prosegur ev güvenlik kameraları, bulut kayıt sitemlerinde yaşanan “saklama kapasitesi, kalite problemleri, sınırlı kamera sayısı” (bulut kamera kayıt sistemleri sadece 1-2 kameraya destek verebilmektedir) gibi sorunları ortadan kaldırır. Ev güvenlik kamerası kayıtlarını dilerseniz bir bulut arşiv sisteminde de yedekleyebilirsiniz. 

Prosegur Güvenlik Kamerasında Yüksek Çözünürlük

Prosegur kamera sistemleri yüksek çözünürlüklü görüntü ve kayıt imkânı verir. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Prosegur Güvenlik Kameraları ve Prosegur Smart App

Prosegur ev güvenlik kamera sistemlerine cep telefonunuzdan tek tuşla bağlanabilirsiniz. Güvenlik kamerasını canlı olarak takip edebilir ya da geçmişe ait kayıtları izleyebilirsiniz. Prosegur güvenlik kamerası kayıtlarına “7 gün, 24 saat boyunca”, nerede olursanız olun, dilediğiniz zaman Prosegur Smart App sayesinde ulaşabilirsiniz. 

Prosegur ev kamera sistemlerini sadece Smart App üzerinden değil; Smart Web (Müşteri Portalı) üzerinden de canlı olarak izleyebilirsiniz.

Prosegur Kamera Sistemleri ile akıllı telefonlar ve web üzerinden, kurulu olan kamera sistemleriyle evinizi canlı olarak kolayca izlerken, aynı zamanda kayıt etme özelliği ile de kaçırdığınız anları daha sonra izleme fırsatı bulabilirsiniz.

 

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir.