Prosegur Ev Acil Sağlık Alarmı ile ihtiyacınız halinde tek tuşla yanınızdayız!

Prosegur Acil Sağlık Alarmı, özellikle yaşlılar ve ağır hastalar, ani sağlık ihtiyacı ile karşılaştıklarında hemen yanınızda. Hastalar, yaşlılar, çocuklar ya da ev sakinlerinin acil tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyduklarında veya kendilerini sağlık açısından tehdit altında gördüklerinde Prosegur Acil Sağlık Alarmı ile tek bir tuşa basarak ambulans ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

İhtiyaç halinde Prosegur Acil Sağlık Alarmı kullanıldığında, Prosegur Alarm Merkezi acil durum çağrısını alır almaz evinize ambulans yönlendirmesi yapar.

Neden Acil Sağlık Alarmı kullanmalısınız?

Sağlık açısından herhangi bir tehlike yaşandığında ne yapacağını bilemeyen ve paniğe kapılan kişiler için bu sistemlere ihtiyaç duymaktadırlar. Acil sağlık alarmlarında bulunan tek bir buton sayesinde anında haber merkezine uyarı gitmekte ve sağlık ekipleri evinize yönlendirilmektedir. Bunun yanı sıra evde olası kazalarda meydana gelebilmektedir. Tehlike arz eden durumlarda kişilerin sağlık kuruluşlarına en kısa zamanda ulaştırılması ve hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Tehlikeli durumlar yaşadığınızda paniğe kapılarak ne yapacağınızı, nereyi arayacağınızı şaşırabilirsiniz. Bu durumlarda hemen sağlık alarmını devreye sokabilir ve sağlık ekiplerine haber verebilirsiniz.

Acil Sağlık Alarmı hakkında 444 5 442 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Her alarm aynı değildir. Hırsızlar iyi bilir!