Profesyonel kariyer

En iyi profesyonelleri bulur ve eğitiriz.

Çalışanlarımızın mesleki gelişimini teşvik ederiz ve bunun için, gerekli program ve araçları sunarak şirket içi gelişimi kolaylaştırırız. Bir yandan da üstlendikleri görevlerdeki başarıları belirler ve ödüllendiriliriz.

 

Prosegur Fırsatları Uluslararası Programı (iPOP)

Prosegur olarak, kendimizi ekiplerimizin profesyonel gelişimine adar ve profesyonellerimizin farklı ülke ve departmanlarda ortaya çıkan gelişim fırsatlarından faydalanmalarını sağlayarak şirket içinde kendi yollarını çizmelerine yardım etmeyi arzularız.

Bu amaçla, 2014'te Prosegur Fırsatları Uluslararası Programı (iPOP) hayata geçirilmiş olup, program yetenek yönetimi için stratejik bir öneme sahiptir, şeffaf iç katılımı teşvik etmektedir ve iki ana hedefe sahiptir:

  • Şirket içinde profesyonel gelişimi teşvik etmek ve şirkete olan bağlılığı artırmak.
  • Yetenekli kişileri motive etmek ve istihdam etmek.

Prosegur Üniversitesi (UP)

Büyük bir şirket olmanın getirdiği sorumluluk ve toplum için yapılan çalışmanın önemi göz önünde bulundurulduğunda, profesyonellerin uzmanlaşması Prosegur'u sektördeki diğer şirketlerden farklılaştıran bileşenlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Bunun için, çalışanlarımızın yeni beceriler kazanması ve şirket ve özel güvenlik sektörü hakkındaki bilgilerini artırması amacıyla, onlara çevrimiçi ve yüz yüze eğitimler sunarız.

Çevrimiçi eğitim platformumuz Prosegur Üniversitesi ve her ülkede uygulanan eğitim programları üzerinden profesyonel gelişimi destekleyen geniş bir eğitim teklifi sunarız.

professional