Neden Prosegur'u Tercih Etmelisiniz?

5 kıtada 24 ülkede milyonlarca kişinin güvenliğini sağlayan, dünyanın lider güvenlik markalarından biri olan Prosegur Alarm'ı tercih etmeniz için birçok sebep var. 

Hızlı Müdahale

Prosegur Alarm Merkezi, herhangi bir uyarı durumunda 10 saniye içerisinde alarma müdahale eder, alarmın gerçekliğini doğrular ve gerektiği durumda size ve emniyet birimlerine bilgilendirme yapar. Üstelik bunu otomatik mesaj veya SMS ile değil, uzman bir alarm haber alma operatörü ile yapar. Bu yüzden alarm durumunu, anında ilgili operatörünüz ile birlikte değerlendirebilir ve hızlı bir şekilde çözüm üretebilirsiniz.

Sınırsız Tam Kapsamlı Hizmet

Sistemi kullandığınız süre boyunca aylık abonelik bedeli dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Smart App uygulaması, limitsiz teknik servis hizmeti, sınırsız ürün garantisi, alarm haber alma hizmetleri ve sınırsız çağrı merkezi desteği hizmet kapsamındadır.

En İleri Teknolojili, En Yüksek Güvenlik Derecelendirmesine Sahip Ürünler

Prosegur Alarm, en yüksek güvenlik ihtiyacı olan mekanlar için tasarlanmış seviye iki güvenlik sistemine sahiptir.

Prosegur Alarm'ın gece görüş kameralı hareket dedektörü, evinize veya iş yerinize yapılacak herhangi bir izinsiz giriş denemesini anında algılar ve alarmı doğrulamak için cep telefonunuza ve Prosegur Alarm Merkezi’ne 6 saniyelik bir video gönderir. Böylece sizi endişelendiren ve kolluk kuvvetlerini gereksiz yere meşgul eden asılsız alarmların önüne geçmiş olursunuz.

Smart App ile alarm sisteminizi dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Alarmınızı kurmak ve kapatmak, kameralı dedektörlerinizden anlık görüntü almak, faturalarınıza ve taleplerinize ulaşmak gibi birçok işlemi cep telefonunuz veya internete bağlı bir bilgisayardan kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik Smart App için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Prosegur Alarm’ın tüm ürünleri kablosuzdur. Böylece kısa sürede montaj avantajı sağladığı gibi ve estetik bir görüntüye sahiptir. Mekanınızda hiçbir şekilde kablo görmezsiniz.

Prosegur Alarm sistemleri jammer saldırılarına karşı korunaklıdır. Herhangi bir jammer saldırısı durumunda alarm sistemi sabotajı fark ederek Prosegur Alarm Merkezi’ne sinyal gönderir. Prosegur Alarm Merkezi de sizi hemen arayarak saldırı hakkında bilgi verir.

Bilindik alarm sistemlerinin aksine, sadece Prosegur Alarm Sistemi'nde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur. Tüm sistem, fiziki hasarlara karşı koruma altındadır. Kötü niyetli kişiler sisteminize bağlı herhangi cihazı parçalamaya çalışsa dahi bu durum algılanır ve Prosegur Alarm Merkezi'ne bildirilir.

Üstün Müşteri Deneyimi

Prosegur Alarm’da müşteri memnuniyeti sözde kalmaz. Her an yardıma hazır, dünya genelinde 160 bini aşkın çalışanıyla Prosegur, siz ve sevdikleriniz için kesintisiz ve tam koruma sağlar. Kişiselleştirilmiş Müşteri Hizmetleri sayesinde herhangi bir talep ve şikayetiniz olduğunda tek bir müşteri temsilcisi ile muhatap olursunuz. Talep ya da şikayetiniz giderilene kadar bu müşteri temsilcisi dışında başka bir temsilci ile görüşmezsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda bir temsilci ile konuşmak için otomatik mesajlar arasında kaybolmazsınız. Prosegur, zamanınızı da korur.

40 yılı Aşkın Uluslararası Tecrübe

Prosegur, 40 yıldan fazla güvenlik sektöründe faaliyet göstermekte olup, bugün 5 kıta ve 24 ülkede hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük bankalarından, en ufak eve kadar tüm güvenlik ihtiyaçlarına cevap verebilen çözümleri ve hizmetleri ile Prosegur dünyanın en büyük güvenlik şirketilerinden biridir.