Ücretsiz keşif için hemen arayın!

444 5 442

Ücretsiz keşif için hemen arayın!

444 5 442

Prosegur Alarm Sistemleri ile eviniz ve iş yeriniz güvende!
​Üstelik yarı fiyatına ve taahhütsüz!

Evinizin ve iş yerinizin güvenliği işin uzmanına emanet! Hırsıza, yangına, gaz kaçağına ve su baskınına karşı tam ve eksiksiz koruma Prosegur Alarm'da! 24 ülkede milyonlarca insanı koruyan Prosegur Alarm, ilk 2 ay %50 indirimli üstelik tahhütsüz! Hemen başvurun, sevdiklerinizin ve iş yerinizin güvenliğini uzmanına emanet edin! Ücretsiz güvenlik keşfi için; 444 5 442'yi arayabilirsiniz.

 

HER ALARM AYNI DEĞİLDİR. HIRSIZLAR İYİ BİLİR.


Kişiselleştirilmiş Çözümler


Her iş yerinin güvenlik açıkları farklı noktalardadır. Prosegur, bu güvenlik açıklarını tespit eder ve iş yerinize özel çözümler sunar.


365 Gün 24 Saat


Her an yardıma hazır 160 bini aşkın çalışanıyla Prosegur, size ve sevdiklerinize kesintisiz koruma sağlar.


Prosegur Tam Koruma


Kusursuz bir korumaya sahip olmanızı sağlayan tüm bileşenler, Prosegur Tam Koruma ile bir arada.

 

Alarm Sisteminiz Her An Elinizin Altında

Prosegur Smart App sayesinde, internete bağlı mobil cihazlarınız ile alarm sisteminizi uzaktan yönetilebilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde iş yerinizden görüntü alabilirsiniz.

 

Güvenlik İhtiyacınıza Uygun Sistem 

Prosegur, her iş yerinin güvenlik ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş çözümler ve sistemler önerir.

 • Hızlı ve kablosuz kurulum! Prosegur Alarm'ın tüm ürünleri kablosuzdur. 
 • Yüksek Görüntü Kalitesi: Görüntülü Hareket Dedektörü izinsiz giriş olup olmadığını kontrol etmek için yüksek kaliteli görüntüler kaydeder ve kullanıcı ile paylaşır.
 • Prosegur Alarm Merkezi, herhangi bir uyarı durumunda 10 saniye içerisinde alarma müdahale eder, alarmın gerçekliğini doğrular ve gerektiği durumda size ve emniyet birimlerine bilgilendirme yapar.
 • Uzun Pil Ömrü: Elektrik kesintisi durumunda alarm sistemi normal şekilde çalışmaya devam eder. Bu, siz tatildeyken veya binanız boşken çok önemlidir.
 • Uzaktan Kumanda: Bağlantı kurma, kesme ya da kısmi bağlantı özellikleriyle alarm sisteminizi ihtiyacınıza uygun olarak yönetmenizi sağlar.
 • Prosegur Alarm, sınırsız ve tam kapsamlı bir hizmet sunar. 
 • Sistemi kullandığınız süre boyunca aylık abonelik bedeli dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz.
 • Smart App uygulaması, limitsiz teknik servis hizmeti, sınırsız ürün garantisi, alarm haber alma hizmetleri ve sınırsız çağrı merkezi desteği hizmet kapsamındadır.
 • Prosegur Alarm, en yüksek güvenlik ihtiyacı olan mekanlar için tasarlanmış seviye iki güvenlik sistemine sahiptir.
 • Prosegur Alarm sistemleri jammer saldırılarına karşı korunaklıdır.
 • Bilindik alarm sistemlerinin aksine, sadece Prosegur Alarm Sistemi'nde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur.


Dünyayı koruyan Prosegur, hırsız vb. kötü niyetli kişilerin iş yerinize izinsiz giriş ihtimalini ortadan kaldırır.


Yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi güvenliğinizi tehdit eden birçok unsura karşı iş yeriniz tamamen koruma altında olur.


Herhangi bir tehdit söz konusu olduğunda, şifre paneliniz üzerinden sessiz alarmınızı aktif hale getirebilirsiniz. Alarm sisteminiz ses çıkarmaz, sadece sinyal gönderir.


Siren ve dış mekân tabelası, herhangi bir amaçla iş yerinize girmeyi düşünen kötü niyetli insanlara karşı caydırıcılık sağlar.


Panik butonu, herhangi bir zamanda sadece bir tek tuşa basarak yardım istemenize olanak tanır.


Prosegur Smart App'le, alarm sisteminize dair her şeyi dilediğiniz an dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Hızlı Müdahale

Prosegur Alarm Merkezi, herhangi bir uyarı durumunda 10 saniye içerisinde alarma müdahale eder, alarmın gerçekliğini doğrular ve gerektiği durumda size ve emniyet birimlerine bilgilendirme yapar. Üstelik bunu otomatik mesaj veya SMS ile değil, uzman bir alarm haber alma operatörü ile yapar. Bu yüzden alarm durumunu, anında ilgili operatörünüz ile birlikte değerlendirebilir ve hızlı bir şekilde çözüm üretebilirsiniz. Prosegur, 40 yıldan fazla güvenlik sektöründe falliyet göstermekte olup, bugün 5 kıta ve 24 ülkede hizmet vermektedir. Dünya’nın en büyük bankalarından, en ufak eve kadar tüm güvenlik ihtiyaçlarına cevap verebilen çözümleri ve hizmetleri ile Prosegur Dünya’nın en büyük güvenlik şirketilerinden biridir.

Sınırsız Hizmet

Sistemi kullandığınız süre boyunca aylık abonelik bedeli dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Smart App uygulaması, limitsiz teknik servis hizmeti, sınırsız ürün garantisi, alarm haber alma hizmetleri ve sınırsız çağrı merkezi desteği hizmet kapsamındadır. Prosegur Alarm’da müşteri memnuniyeti sözde kalmaz. Her an yardıma hazır, dünya genelinde 160 bini aşkın çalışanıyla Prosegur, siz ve sevdikleriniz için kesintisiz ve tam koruma sağlar. Kişiselleştirilmiş Müşteri Hizmetleri sayesinde herhangi bir talep ve şikayetiniz olduğunda tek bir müşteri temsilcisi ile muhatap olursunuz. Talep ya da şikayetiniz giderilene kadar bu müşteri temsilcisi dışında başka bir temsilci ile görüşmezsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda bir temsilci ile konuşmak için otomatik mesajlar arasında kaybolmazsınız. Prosegur, zamanınızı da korur.

En İleri Teknoloji

Prosegur Alarm, en yüksek güvenlik ihtiyacı olan mekanlar için tasarlanmış seviye iki güvenlik sistemine sahiptir.

Prosegur Alarm'ın gece görüş kameralı hareket dedektörü, evinize veya iş yerinize yapılacak herhangi bir izinsiz giriş denemesini anında algılar ve alarmı doğrulamak için cep telefonunuza ve Prosegur Alarm Merkezi’ne 6 saniyelik bir video gönderir. Böylece sizi endişelendiren ve kolluk kuvvetlerini gereksiz yere meşgul eden asılsız alarmların önüne geçmiş olursunuz.

Smart App ile alarm sisteminizi dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Alarmınızı kurmak ve kapatmak, kameralı dedektörlerinizden anlık görüntü almak, faturalarınıza ve taleplerinize ulaşmak gibi birçok işlemi cep telefonunuz veya internete bağlı bir bilgisayardan kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik Smart App için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Prosegur Alarm’ın tüm ürünleri kablosuzdur. Böylece kısa sürede montaj avantajı sağladığı gibi ve estetik bir görüntüye sahiptir. Mekanınızda hiçbir şekilde kablo görmezsiniz.

Prosegur Alarm sistemleri jammer saldırılarına karşı korunaklıdır. Herhangi bir jammer saldırısı durumunda alarm sistemi sabotajı fark ederek Prosegur Alarm Merkezi’ne sinyal gönderir. Prosegur Alarm Merkezi de sizi hemen arayarak saldırı hakkında bilgi verir.

Bilindik alarm sistemlerinin aksine, sadece Prosegur Alarm Sistemi'nde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur. Tüm sistem, fiziki hasarlara karşı koruma altındadır. Kötü niyetli kişiler sisteminize bağlı herhangi cihazı parçalamaya çalışsa dahi bu durum algılanır ve Prosegur Alarm Merkezi'ne bildirilir.