Mayıs ve Haziran ayı için indirimli fiyat avantajı!

Prosegur'un sunduğu kiralama modeliyle eviniz veya işyerinizde ihtiyacınız olan huzur ve güvene çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Hemen başvurun, sevdiklerinizin ve iş yerinizin güvenliğini uzmanına emanet edin! 


Ücretsiz güvenlik keşfi için; 444 5 442'yi arayabilirsiniz. 

* Prosegur Kamera Sistemleri hizmetinden faydalanmak için Prosegur Alarm Sistemi kullanıcısı olmanız gerekmektedir!

 


Neden Prosegur kullanmalısınız?
İşte birkaç neden...


Türkiye'nin yeni ve üstün teknolojili alarm sistemi!
Neden mi üstün? Arayın, anlatalım!

Uzun pil ömrü: Elektrik kesintisi durumunda alarm sistemi normal şekilde çalışmaya devam eder. Bu, siz tatildeyken veya binanız boşken çok önemlidir

Görüntü kalitesi: Görüntülü Hareket Dedektörü, hareketi algıladığında, izinsiz giriş olup olmadığını kontrol etmek için yüksek kaliteli görüntüler kaydeder. 

Sadece iç veya dış kısma, belirli bir kata, garaja ve diğer mekânlara bağlanma veya buralarla bağlantıyı kesme imkânı sayesinde daha fazla konfor sunan kısmi bağlantı.

Prosegur Alarm Sistemi, çift iletişim yoluna sahiptir. Kontrol ünitesinin GPRS sinyali jammer ile engellense bile alarm sistemi, ikinci iletişim yolu olan network üzerinden sinyal göndermeye devam eder. 

Hızlı ve kablosuz kurulum. Prosegur Alarm’ın tüm ürünleri kablosuzdur. Böylece kısa sürede montaj avantajı sağladığı gibi ve estetik bir görüntüye sahiptir. 

Uzaktan Kumanda: Kurma, devre dışı bırakma ya da ya da bölgesel kurulum özellikleriyle alarm sisteminizi ihtiyacınıza uygun olarak yönetmenizi sağlar.

 

  • Smart App ile alarm sisteminizi kurabilir, devre dışı bırakabilir ya da bölgesel kurulum yapabilirsiniz. 
  • Gün içerisinde dilediğiniz kadar anlık görüntü talebinde bulunabilirsiniz. 
  • Alarm kullanıcı hareketlerini takip edebilirsiniz. 
  • Fatura, sözleşme ve ödeme bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. 
  • Kullanıcı yetkilerini düzenleyebilirsiniz. 
  • Servis, şikayet ya da talep iletme ve başvuru takibi yapabilirsiniz. 
  • ÜSTELİK SMART APP TAMAMEN "ÜCRETSİZ!"

 


Prosegur Alarm Sistemleri

Kaliteli Hizmet, Üstün Teknoloji
Anti  Anti Jammer

Prosegur Alarm Sistemi, çift iletişim yoluna sahiptir. Kontrol ünitesinin GPRS sinyali jammer ile engellense bile alarm sistemi, ikinci iletişim yolu olan network üzerinden sinyal göndermeye devam eder. Ayrıca kablosuz dedektörlerin panel ile iletişimi kesilmeye çalışılırsa, alarm sistemi bunu algılar ve Prosegur Alarm Merkezi’ne bilgi gönderir.

 


Anti Sabotaj

Bilindik alarm sistemlerinin aksine, sadece Prosegur Alarm Sistemi'nde sabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur. Tüm sistem, fiziki hasarlara karşı koruma altındadır. Kötü niyetli kişiler sisteminize bağlı herhangi cihazı parçalamaya çalışsa dahi bu durum algılanır ve Prosegur Alarm Merkezi'ne bildirilir.


Akıllı Alarm Sistemi

Alarm sistemi, Prosegur Alarm Merkezi ile sürekli iletişim halinde kalarak sistemde oluşabilecek tüm arıza, sabotaj girişimi, kullanıcı hatası gibi durumları bildirerek herhangi bir güvenlik açığı ortaya çıkmadan gerekli önlemlerin alınmasını sağlar. Güvenliğiniz hiçbir zaman kesintiye uğramaz. Prosegur Alarm Merkezi, herhangi bir uyarı durumunda 10 saniye içerisinde alarma müdahale eder, alarmın gerçekliğini doğrular ve gerektiği durumda size ve emniyet birimlerine bilgilendirme yapar. Üstelik bunu otomatik mesaj veya SMS ile değil, uzman bir alarm haber alma operatörü ile yapar.


Dünya üzerinde milyonlarca kişi
neden Prosegur'u tercih ediyor?


Dünyayı koruyan Prosegur, hırsız vb. kötü niyetli kişilerin iş yerinize izinsiz giriş ihtimalini ortadan kaldırır.


Yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi güvenliğinizi tehdit eden birçok unsura karşı iş yeriniz tamamen koruma altında olur.


Herhangi bir tehdit söz konusu olduğunda, şifre paneliniz üzerinden sessiz alarmınızı aktif hale getirebilirsiniz. Alarm sisteminiz ses çıkarmaz, sadece sinyal gönderir.


Dış mekân tabelası, herhangi bir amaçla iş yerinize girmeyi düşünen kötü niyetli insanlara karşı caydırıcılık sağlar.


Panik butonu, herhangi bir zamanda sadece bir tek tuşa basarak yardım istemenize olanak tanır.


Prosegur Smart App'le, alarm sisteminize dair her şeyi dilediğiniz an dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

© Copyright 2019 Prosegur