Her alarm aynı değildir.
Hırsızlar bunu iyi bilir!

 

Evinizin ve iş yerinizin güvenliği işin uzmanına emanet! Hırsıza, yangına, gaz kaçağına ve su baskınına karşı tam ve eksiksiz koruma Prosegur Alarm'da! 24 ülkede milyonlarca insanı koruyan Prosegur Alarm, ilk 2 ay %50 indirimli üstelik tahhütsüz! Hemen başvurun, sevdiklerinizin ve iş yerinizin güvenliğini uzmanına emanet edin! Ücretsiz güvenlik keşfi için; 444 5 442'yi arayabilirsiniz.

 


Neden Prosegur kullanmalısınız?
İşte birkaç neden...


Türkiye'nin yeni ve üstün teknolojili alarm sistemi!
Arayın, anlatalım!

Uzun pil ömrü: Elektrik kesintisi durumunda alarm sistemi normal şekilde çalışmaya devam eder. Bu, siz tatildeyken veya binanız boşken çok önemlidir

Görüntü kalitesi: Dedektör izinsiz giriş olup olmadığını kontrol etmek için yüksek kaliteli görüntüler kaydeder. Müşterilerimiz gerekmedikçe rahatsız edilmez.

Sadece iç veya dış kısma, belirli bir kata, garaja ve diğer mekânlara bağlanma veya buralarla bağlantıyı kesme imkânı sayesinde daha fazla konfor sunan kısmi bağlantı.

Prosegur Alarm Merkezi'yle çift yönlü bağlantı kurmak için şifreli teknoloji.

Hızlı ve kablosuz kurulum.

Uzaktan kumanda: Bağlantı kurma, kesme ya da kısmi bağlantı özellikleriyle alarm sisteminizi ihtiyacınıza uygun olarak yönetmenizi sağlar.

 

  • Alarm kurup kapatma
  • Anlık görüntü alma
  • Alarm kullanıcı hareketlerini takip etme
  • Fatura, sözleşme ve ödeme bilgilerini görüntüleme
  • Kullanıcı yetkilerini düzenleme
  • Servis, şikayet, ya da talep iletme ve başvuru takibi

 


Prosegur Alarm Sistemleri

Kaliteli Hizmet, Üstün Teknoloji
Anti  Anti Jammer

Prosegur Alarm Sistemi, çift iletişim yoluna sahiptir. Kontrol ünitesinin GPRS sinyali jammer ile engellense bile alarm sistemi, ikinci iletişim yolu olan network üzerinden sinyal göndermeye devam eder. Ayrıca kablosuz dedektörlerin panel ile iletişimi kesilmeye çalışılırsa, alarm sistemi bunu algılar ve Prosegur Alarm Merkezi’ne bilgi gönderir.

 


Anti Sabotaj

Bilindik alarm sistemlerinin aksine, sadece Prosegur Alarm Sistemi'ndesabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur. Tüm sistem, fiziki hasarlara karşı koruma altındadır. Kötü niyetli kişiler sisteminize bağlı herhangi cihazı parçalamaya çalışsa dahi bu durum algılanır ve Prosegur Alarm Merkezi'ne bildirilir. 


Akıllı Alarm Sistemi

Alarm sistemi, Prosegur Alarm Merkezi ile sürekli iletişim halinde kalarak sistemde oluşabilecek tüm arıza, sabotaj girişimi, kullanıcı hatası gibi durumları bildirerek herhangi bir güvenlik açığı ortaya çıkmadan gerekli önlemlerin alınmasını sağlar. Güvenliğiniz hiçbir zaman kesintiye uğramaz.  


Prosegur güvenlik alarm
sistemine güvenebilirsiniz


Dünyayı koruyan Prosegur, hırsız vb. kötü niyetli kişilerin iş yerinize izinsiz giriş ihtimalini ortadan kaldırır.


Yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi güvenliğinizi tehdit eden birçok unsura karşı iş yeriniz tamamen koruma altında olur.


Herhangi bir tehdit söz konusu olduğunda, şifre paneliniz üzerinden sessiz alarmınızı aktif hale getirebilirsiniz. Alarm sisteminiz ses çıkarmaz, sadece sinyal gönderir.


Dış mekân tabelası, herhangi bir amaçla iş yerinize girmeyi düşünen kötü niyetli insanlara karşı caydırıcılık sağlar.


Panik butonu, herhangi bir zamanda sadece bir tek tuşa basarak yardım istemenize olanak tanır.


Prosegur Smart App'le, alarm sisteminize dair her şeyi dilediğiniz an dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

© Copyright 2019 Prosegur