Ücretsiz keşif için hemen arayın!

444 5 442

Ücretsiz keşif için hemen arayın!

444 5 442

Prosegur Alarm Sistemleri ile hırsızlara geçit yok!

Evinizin ve iş yerinizin güvenliği işin uzmanına emanet! Hırsıza, yangına, gaz kaçağına ve su baskınına karşı tam ve eksiksiz koruma Prosegur Alarm'da! 24 ülkede milyonlarca insanı koruyan Prosegur Alarm, ilk 2 ay %50 indirimli üstelik tahhütsüz! Hemen başvurun, sevdiklerinizin ve iş yerinizin güvenliğini uzmanına emanet edin! Ücretsiz güvenlik keşfi için; 444 5 442'yi arayabilirsiniz.

 


Prosegur, evinize uyarlanmış bir güvenlik sistemi
 • Harici Siren

  Ev veya iş yerinizin dış cephesinde yer alır. Alarm durumunda yüksek frekanslı ses ve ışık yayarak tehlikeyi bildirir.

 • Şifre Paneli

  Alarm sisteminizin şifresini girmenizi ve sistemle ilgili gerekli tüm ayarları kontrol etmenizi sağlar.

 • Prosegur Smart App

  Smart App ile alarm sisteminizi dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Alarmınızı kurmak ve kapatmak, kameralı dedektörlerinizden anlık görüntü almak, faturalarınıza ve taleplerinize ulaşmak gibi birçok işlemi cep telefonunuz veya internete bağlı bir bilgisayardan kolaylıkla yapabilirsiniz

 • Alarm Paneli

  Alarm sisteminizdeki tüm bağlantıları kontrol eder ve alarm durumunda Prosegur Alarm Merkezi'ne sinyal gönderir.

 • Uzaktan Kumanda

  Alarm sistemini şifre girmeden kontrol etmenize ve acil durumlarda alarmı devreye sokmanıza olanak tanır.

 • PırCam

  Dilediğiniz anda mobil cihazınıza, alarm durumunda ise Prosegur Alarm Merkezi'ne iletmek üzere görüntü alır

 • Anahtarlıklar

  Alarm sisteminizi, şifre girmeye gerek kalmadan devreye sokmanıza veya devre dışı bırakmanıza imkân sağlar.


Ateşine dikkat etmek için her şeyHızlı ve kablosuz kurulum.

Görüntü kalitesi: Dedektör izinsiz giriş olup olmadığını kontrol etmek için yüksek kaliteli görüntüler kaydeder. Müşterilerimiz gerekmedikçe rahatsız edilmez.

Sadece iç veya dış kısma, belirli bir kata, garaja ve diğer mekânlara bağlanma veya buralarla bağlantıyı kesme imkânı sayesinde daha fazla konfor sunan kısmi bağlantı.

Prosegur Alarm Merkezi'yle çift yönlü bağlantı kurmak için şifreli teknoloji.

Uzun pil ömrü: Elektrik kesintisi durumunda alarm sistemi normal şekilde çalışmaya devam eder. Bu, siz tatildeyken veya binanız boşken çok önemlidir

Uzaktan kumanda: Bağlantı kurma, kesme ya da kısmi bağlantı özellikleriyle alarm sisteminizi ihtiyacınıza uygun olarak yönetmenizi sağlar.


Prosegur tercih neden?Hızlı Müdahale

Prosegur Alarm Merkezi, herhangi bir uyarı durumunda 10 saniye içerisinde alarma müdahale eder, alarmın gerçekliğini doğrular ve gerektiği durumda size ve emniyet birimlerine bilgilendirme yapar.

Üstelik 6otomatik mesaj veya SMS ile değil, uzman bir alarm haber alma operatörü ile yapar. Bu yüzden alarm durumunu, anında ilgili operatörünüz ile birlikte değerlendirebilir ve hızlı bir şekilde çözüm üretebilirsiniz.

Prosegur, 40 yıldan fazla güvenlik sektöründe falliyet göstermekte olup, bugün 5 kıta ve 24 ülkede hizmet vermektedir. Dünya’nın en büyük bankalarından, en ufak eve kadar tüm güvenlik ihtiyaçlarına cevap verebilen çözümleri ve hizmetleri ile Prosegur Dünya’nın en büyük güvenlik şirketilerinden biridir.

Sınırsız Hizmet

Sistemi kullandığınız süre boyunca aylık abonelik bedeli dışında hiçbir ek ücret ödemezsiniz. Smart App uygulaması, limitsiz teknik servis hizmeti, sınırsız ürün garantisi, alarm haber alma hizmetleri ve sınırsız çağrı merkezi desteği hizmet kapsamındadır. Prosegur Alarm’da müşteri memnuniyeti sözde kalmaz. Her an yardıma hazır, dünya genelinde 160 bini aşkın çalışanıyla Prosegur, siz ve sevdikleriniz için kesintisiz ve tam koruma sağlar.

Kişiselleştirilmiş Müşteri Hizmetleri sayesinde herhangi bir talep ve şikayetiniz olduğunda tek bir müşteri temsilcisi ile muhatap olursunuz. Talep ya da şikayetiniz giderilene kadar bu müşteri temsilcisi dışında başka bir temsilci ile görüşmezsiniz. Çağrı merkezimizi aradığınızda bir temsilci ile konuşmak için otomatik mesajlar arasında kaybolmazsınız. Prosegur, zamanınızı da korur.

En İleri Teknoloji


Alarm Sisteminiz 365 gün 24 saat boyunca evinizi ve iş yerinizi hırsızlık, gaz kaçağı, su baskını gibi olumsuz durumlardan korur, tıbbi ihtiyaç durumunda saniyeler içerisinde ilk yardım ekiplerine haber verir.

Herhangi bir alarm durumunda sistem devreye girer ve özel video dedektörlerinin kaydettiği görüntüleri anlık olarak Prosegur Alarm Merkezi'ne iletir. Prosegur, bu görüntüler aracılığıyla, herhangi bir olumsuz durum olup olmadığı anında tespit eder. Bu sayede, kedinizin devirdiği bir vazo yüzünden telaşlanmanıza gerek kalmaz. Olumsuz bir durum tespit edilmesi halinde ise Prosegur, saniyeler içerisinde durumu size ve güvenlik güçlerine bildirir ve olayın takibini yapar.

Anti Jammer
Prosegur Alarm Sistemi, çift iletişim yoluna sahiptir. Kontrol ünitesinin GPRS sinyali jammer ile engellense bile alarm sistemi, ikinci iletişim yolu olan network üzerinden sinyal göndermeye devam eder. Ayrıca kablosuz dedektörlerin panel ile iletişimi kesilmeye çalışılırsa, alarm sistemi bunu algılar ve Prosegur Alarm Merkezi’ne bilgi gönderir.

Anti Sabotaj
Bilindik alarm sistemlerinin aksine, sadece Prosegur Alarm Sistemi'ndesabotaja bağlı elektrik kesintisi durumunda bile modeminiz de dahil hem IP hem de GPRS sinyal iletişiminin kopmasını engelleyen yardımcı aküler devreye girer ve sistem, Prosegur Alarm Merkezi ile bağlantısını korur. Tüm sistem, fiziki hasarlara karşı koruma altındadır. Kötü niyetli kişiler sisteminize bağlı herhangi cihazı parçalamaya çalışsa dahi bu durum algılanır ve Prosegur Alarm Merkezi'ne bildirilir. 

Akıllı Alarm Sistemi
Alarm sistemi, Prosegur Alarm Merkezi ile sürekli iletişim halinde kalarak sistemde oluşabilecek tüm arıza, sabotaj girişimi, kullanıcı hatası gibi durumları bildirerek herhangi bir güvenlik açığı ortaya çıkmadan gerekli önlemlerin alınmasını sağlar. Güvenliğiniz hiçbir zaman kesintiye uğramaz.  


Prosegur güvenlik alarm sistemine güvenebilirsiniz
Dünyayı koruyan Prosegur, hırsız vb. kötü niyetli kişilerin iş yerinize izinsiz giriş ihtimalini ortadan kaldırır.


Yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi güvenliğinizi tehdit eden birçok unsura karşı iş yeriniz tamamen koruma altında olur.


Herhangi bir tehdit söz konusu olduğunda, şifre paneliniz üzerinden sessiz alarmınızı aktif hale getirebilirsiniz. Alarm sisteminiz ses çıkarmaz, sadece sinyal gönderir.


Dış mekân tabelası, herhangi bir amaçla iş yerinize girmeyi düşünen kötü niyetli insanlara karşı caydırıcılık sağlar.


Panik butonu, herhangi bir zamanda sadece bir tek tuşa basarak yardım istemenize olanak tanır.


Prosegur Smart App'le, alarm sisteminize dair her şeyi dilediğiniz an dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

© Copyright 2019 Prosegur